Finské sauny do každé rodiny

Finské saunydo každé rodiny! Asi tak nějak by znělo mé reklamní motto v případě, kdy bych se zabývala prodejem oslnivých finských saun. Tato tradiční suchá forma saunování je totiž naprosto okouzlující. Já osobně jsem jí naprosto propadla. Finskou saunu mi pořídil manžel před rokem k narozeninám a od té doby je v permanentním zápřahu. Saunu si dopřávám minimálně jednou denně, a to vždycky po práci. Naberu v ní jednoduše novou sílu a elán, a to i tehdy, kdy jsem měla opravdu mimořádně náročný pracovní den. Má sestra si kromě jiného finskou saunu rovněž pořídila do svého bytu a zaplnila s ní volný roh ve své koupelně. I přesto, že nedisponuje příliš velkým bytem, na finskou saunu se místo přece jen našlo. 

Venkovní sauny si naleznou místo i na vaší zahradě

Venkovní sauny si jistě naleznou místo také na vaší zahradě. Jsem si víceméně jistá tím, že ze zahrady nebudete chtít jednoduše odejít. Díky tomu, že se tyto sauny dají využívat celoročně, stanou se vašimi opravdu věrnými přáteli. Moderní modely nabízí možnost mít doma saunu ve tvaru iglú či krásného sudu, který je opravdu velmi impozantní. Již nějakou dobu sama přemýšlím o tom, že si podobný typ sauny pořídím také na svoji zahradu. Přece jen je sauna velmi prostorná a dokázala by tak být útočištěm pro opravdu poměrně početnou partu přátel. Samozřejmě by se v ní každý musel vystřídat, ale i přesto by to byl velmi zajímavý nápad a osvěžení různých venkovních akcí. 

Infrasauny vám nahradí chybějící sluneční paprsky

Infrasauny vám dokonale nahradí chybějící sluneční paprsky, které zejména v zimě představují významný deficit pro celou řadu lidí. Já osobně často trpím v zimním období chmury, které lze často zahnat pouze dobrou knihou či významně dobrou společností. Myslím si ovšem, že by na tyto chmury mohla vyzrát právě infrasauna, která je nejen zdraví prospěšná, ale také blahodárně působí na lidskou mysl.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram